UVR1C100MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1C100MDD1TA
JLCPCB Part #
C5112325
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 50mA@120Hz 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS