UVR1A221MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1A221MED1TA
JLCPCB Part #
C1580646
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 220uF 240mA@120Hz 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS