UVP2A470MHD
MFR.Part #
UVP2A470MHD
JLCPCB Part #
C5112307
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 22mm 240mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS