UVP2A220MPD1TD
MFR.Part #
UVP2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588970
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 135mA@120Hz 17.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS