UVP1V4R7MDD1TD
MFR.Part #
UVP1V4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580536
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 34mA@120Hz 35V 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS