UVP1V220MED
MFR.Part #
UVP1V220MED
JLCPCB Part #
C1590863
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 35V 6.3mm 73mA@120Hz ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS