UVP1V100MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVP1V100MDD
JLCPCB Part #
C5112297
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 35V 43mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS