UVP1J470MPD
MFR.Part #
UVP1J470MPD
JLCPCB Part #
C1651209
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS