UVP1J220MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVP1J220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588701
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 63V 8mm 95mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS