UVP1H101MPD1TD
MFR.Part #
UVP1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112284
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 265mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS