UVP1H100MED1TA
MFR.Part #
UVP1H100MED1TA
JLCPCB Part #
C1593971
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 50V 52mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS