UVP1E4R7MDD
MFR.Part #
UVP1E4R7MDD
JLCPCB Part #
C5112282
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25V 2mm 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS