UVP1E470MED
MFR.Part #
UVP1E470MED
JLCPCB Part #
C1668234
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 190mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 47uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS