UVP1C471MPD
MFR.Part #
UVP1C471MPD
JLCPCB Part #
C1585124
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 470uF 485mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS