UVP1C220MDD1TD
MFR.Part #
UVP1C220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584068
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 57mA@120Hz 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS