UVP1C100MDD1TD
MFR.Part #
UVP1C100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1664847
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS