UVP1A471MPD1TD
MFR.Part #
UVP1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585266
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS