UVP1A330MDD
MFR.Part #
UVP1A330MDD
JLCPCB Part #
C5112270
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.5mm 2000hrs@85℃ 2mm 33uF 5mm 64mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS