UVP1A222MHD1TN
MFR.Part #
UVP1A222MHD1TN
JLCPCB Part #
C5112269
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.28A@120Hz 10V 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 27mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS