UVP1A221MPD1TD
MFR.Part #
UVP1A221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580689
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 215mA@120Hz 220uF 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS