UVP1A220MDD1TD
MFR.Part #
UVP1A220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669388
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 114mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS