UVP0J101MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVP0J101MED1TA
JLCPCB Part #
C5112262
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 12.5mm 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS