UVK2W680MHD
MFR.Part #
UVK2W680MHD
JLCPCB Part #
C5112261
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-25℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 260mA@120Hz 37.5mm 450V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS