UVK2W330MHD1TN
MFR.Part #
UVK2W330MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589341
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 16mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 450V 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS