UVK2V680MHD
MFR.Part #
UVK2V680MHD
JLCPCB Part #
C5112256
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 27mm 350V 400mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS