UVK2V220MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVK2V220MHD
JLCPCB Part #
C5112249
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 150mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 22uF 350V 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS