UVK2G330MHD
MFR.Part #
UVK2G330MHD
JLCPCB Part #
C1599668
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 240mA@120Hz 25mm 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS