UVK2G010MED
MFR.Part #
UVK2G010MED
JLCPCB Part #
C1594058
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 1uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 32mA@10kHz 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS