UVK2E100MPD
MFR.Part #
UVK2E100MPD
JLCPCB Part #
C1500432
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA@120Hz 10mm 10uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 250V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS