UVK2D2R2MED1TD
MFR.Part #
UVK2D2R2MED1TD
JLCPCB Part #
C1669385
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 200V 52.8mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS