UVK2C330MPD1TD
MFR.Part #
UVK2C330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668303
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS