UVK2A470MPD
MFR.Part #
UVK2A470MPD
JLCPCB Part #
C433316
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100V 11.5mm 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS