UVK2A331MHD
MFR.Part #
UVK2A331MHD
JLCPCB Part #
C5112227
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 27mm 330uF 5mm 760mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS