UVK2A221MHD
MFR.Part #
UVK2A221MHD
JLCPCB Part #
C1669002
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 5mm 825mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS