UVK1V472MHD
MFR.Part #
UVK1V472MHD
JLCPCB Part #
C5112224
Package
Plugin,D16xL37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 35V 37.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS