UVK1V103MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVK1V103MRD
JLCPCB Part #
C5112222
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.7A@120Hz 35V 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS