UVK1J221MPD
MFR.Part #
UVK1J221MPD
JLCPCB Part #
C5112219
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 17.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 490mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS