UVK1J220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVK1J220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1587550
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS