UVK1J101MPD1TA
MFR.Part #
UVK1J101MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593185
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 280mA@120Hz 3.5mm 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS