UVK1H680MED1TA
MFR.Part #
UVK1H680MED1TA
JLCPCB Part #
C1668842
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 210mA@120Hz 50V 6.3mm 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS