UVK1E471MPD1TD
MFR.Part #
UVK1E471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582981
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF 550mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS