UVK1A682MHD1TN
MFR.Part #
UVK1A682MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589185
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 16mm 2.25A@120Hz 2000hrs@85℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS