UVK1A221MDD1TA
MFR.Part #
UVK1A221MDD1TA
JLCPCB Part #
C1591267
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 220mA@120Hz 220uF 5mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS