UVK0J332MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVK0J332MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112197
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1.19A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3300uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS