UUX2C100MNL1GS
MFR.Part #
UUX2C100MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163134
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 160V 3000hrs@105℃ 57mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS