UUX1J330MNL1GS
MFR.Part #
UUX1J330MNL1GS
JLCPCB Part #
C1847447
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 185mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS