UUX1J101MNL1GS
MFR.Part #
UUX1J101MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164320
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 320mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS