UUR2A220MNL1GS
MFR.Part #
UUR2A220MNL1GS
JLCPCB Part #
C445218
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 100V 100mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS