UUR1J470MNL1GS
MFR.Part #
UUR1J470MNL1GS
JLCPCB Part #
C445225
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 140mA@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS