UUR1C681MNL1GS
MFR.Part #
UUR1C681MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163692
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 396mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS